AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ЩОДЕННИК РОКУ»

«ЩОДЕННИК РОКУ»

31 серпня 2021

Ольга Морозова – відомий автор понад двадцяти персональних виставок в Україні та за її межами. Вона активна учасниця групових виставок, аукціонів і експозицій у Чехії, Іспанії, ОАЕ, Данії та США; українські й міжнародні галереї охоче укладають контракти з майстринею.

Один раз побачивши пейзажі, народжені пензлем Ольги Морозової, вже з ними не розлучаєшся. Композиційна міць краєвидів, сяйво ясних кольорів, – ці образи залишаються на сітківці ока. Вони стають навіюванням та подарунком глядачеві від мисткині.
Ольга Морозова свідомо обрала для себе палітру фовізму. Відтоді вся її творчість – це життя в активному колоризмі. Ольга спілкується з природою вранці, коли дерева та квіти радіють світанковому сонцю, а гуркіт цивілізації ще не глушить спів птаства. Утаємничене злиття з довкіллям породжує піднесену енергію, яку майстриня віддає полотну. Проживання з пензлем у руках закоханості в природу навіює екстатичне самозабуття та натхнення одним лише кольором. Надалі Ольга пише швидко. Бездоганно володіючи даром бачити одразу кольоротон, авторка сміливо нашаровує колористичні плани композиції. У графічній зосередженості на мотиві, в експресивному та імпровізаційному письмі, в орнаментально-декоративних рішеннях втілюється могутній темперамент зовні делікатної й тендітної жінки. В її пейзажах є почуттєве діонісійство, щирість, котрі дивовижно поєднуються з авторською системою конструктивного письма. 
Композиційна фантазія художниці – невичерпна. Кожен пейзажний мотив – неповторний. Кожне рішення – евристичне. Радість та силу незамуленого ока й душі авторки підтримує її закоханість у систему класичного модернізму, в естетику «прекрасного».
«Мій живописний щоденник про те, як зосереджуватися на простих моментах, з котрими стикаємося щодня й часто не надаємо значення. Бачити красу й унікальність у буденних речах, радіти й дякувати за кожну мить свого життя, відчувати захват і здивування від усього, що поруч, тут і зараз. І не обов’язково їхати на інший кінець світу, аби побачити перший промінь сонця, що ковзнув пожухлою травою піщаного кольору, а наступного ранку милуватися густою росою...» – Ольга Морозова

Про автора
Ольга Морозова – художник-живописець і графік, викладач. Народилася 1972 р. в Києві. 
Лауреат i стипендiат програми Українського фонду культури «Новi iмена України» (1986). 1989-1998 – навчання в НАОМА, майстерня пленерного живопису проф. В.Забашти. 2017 – заснувала артоб’єднання «Forte Art Group». 2017-2018 – викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету ім. Б.Грінченка. 2019 – представляла Україну на Всесвітній жіночій виставці «Balance for Better» (Дубаї, ОАЕ). Із 2019 – викладач Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД.
 
Відкриття виставки – 31 серпня 2021 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 31 серпня – 17 вересня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.
Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33
E-mail: gallery.avsart@gmail.com 
Сайт: www.avsart.com.ua
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗВИТЯЖНІ»05 липня 2022

Ідея цієї виставки народилася під час наших мистецьких розмислів і чину в умовах воєнного стану. Що робить нас, українців, стійкими, сильними, незламними, нескореними, незборимими перед лютою й нелюдською навалою ворога? І з цього смислового поля виокремилося й повело за собою, наче дороговказ, означення – звитяжні.

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.