AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ТАКИЙ ШАЛЕНИЙ СВІТ»

«ТАКИЙ ШАЛЕНИЙ СВІТ»

18 січня 2022

Шалений, нестримний, неприборканий, відчайдушний, експресивний – саме так можна означити мистецький світ Олександра Павлова, представлений на його персональній виставці в галереї «АВС-арт».

Олександр Павлов належить до художників універсального складу, котрий переконливим чином втілює будь-які свої ідеї та задуми. Він відомий в Україні й далеко за її межами – десятки виставок, персональних і групових, вітчизняних і міжнародних, зібрали відгуки знаних мистецтвознавців та критиків.
Доктор філології Юрій Івакін, відомий український колекціонер, визначив стиль художника як шалений «романтичний експресіонізм». Непересічним було ставлення до творчості Павлова Сергія Параджанова, який організував його тріумфальну виставку в Тбілісі. Доктор мистецтвознавства Ніна Дмитрієва завважувала, що Олександр Павлов у своїх бурхливо-колористичних полотнах віддає перевагу власне живописним методам та засобам вираження – експресії кольору, романтиці колориту. За освітою він архітектор, але його живопис не раціоналістичний, скоріше це – протестна реакція на позаемоційність і стандартність нашого архітектурного середовища. Особливо вирізняються його портрети, де відчувається увага до особистості й здатність дати лаконічну експресивну характеристику.
Свого часу мистецтвознавець Ігор Диченко наголошував: «Олександр Павлов привносить риси київського бароко та футуризму, ясність прочитання «ландшафтної ситуації», що йде, можливо, від нашої давньої гравюри, й буйне тріумфування кольору, таке характерне для філософії живописного діапазону народної творчості. Він любить божевілля хмар, міць морської хвилі, крикливу ошатність літнього курортного містечка. У «кольорописанні» Олександра Павлова панує якась танцювальна містеріальна стихія. У його живописі чіпко спаяний клаптиковий світ».
 
Про автора
Олександр Павлов – український художник (архаїст-новатор), письменник, архітектор, спортсмен. 
Народився 22 травня 1939 року в Києві. Закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту (1962). Кандидат архітектури (1969), член Національної спілки архітекторів України (1978) та Національної спілки художників України (1989). Від 1968 р. реалізував 25 персональних і був експонентом 28 групових виставок в Україні, Росії, Грузії, Литві, Німеччині, Франції, Люксембурзі, Індії, Великобританії, Фінляндії. 
Твори знаходяться в колекціях Національного художнього музею України, Музею історії Києва, Музею сучасного образотворчого мистецтва України, а також у музеях Грузії, Литви, Німеччини, Фінляндії, приватних збірках США, Ізраїлю, Нідерландів, Франції.
Олександр Павлов також відомий як письменник, автор книг «Владимирская горка» (1994), «Жизнь на Лысой горе» (2006), «Жизнь удалась» (2006), багатьох публікацій в альманахах і періодичній пресі.
Має чорний пояс із карате шотокан.
 
Відкриття виставки – 18 січня 2022 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 18 січня – 4 лютого 2022 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33    E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗВИТЯЖНІ»05 липня 2022

Ідея цієї виставки народилася під час наших мистецьких розмислів і чину в умовах воєнного стану. Що робить нас, українців, стійкими, сильними, незламними, нескореними, незборимими перед лютою й нелюдською навалою ворога? І з цього смислового поля виокремилося й повело за собою, наче дороговказ, означення – звитяжні.

Митці

Ярова Наталія Степанівна Ярова Наталія Степанівна
Наталія Ярова народилася 1947 р. в м. Ялта. Закінчила факультет прикладного мистецтва Московської текстильної академії (1968-1973). Викладачі – Е.Зернова, Г.Манізер, О.Дубінчик. Член НСХУ (1982). Працює в галузі живопису та графіки. Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Франції, Польщі, Сербії, Хорватії. Живе і працює в Києві.