AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Олег Філь. Поворотна мить

Олег Філь. Поворотна мить

16 серпня 2011

«Треба просто йти дорогою життя», – стверджує Олег Філь. Художник наповнено проживає кожну мить, тут і зараз, тому шлях його посутній. Саме тут і тепер цвіте «Баклажан» і «Кактус». В «Актах» народжується співбуттєвість жіночих образів із простором. Легкі й прозорі, вони цілісні, але щомиті можуть розчинитися і водною стихією проникнути в невідомі глибини.
Сила фактури й кольору робіт мистця утримує емоцію на поворотній миті. Тому глядач сам обирає шлях води: чи вона переможе чи підкориться у протистоянні зі штучною перепоною дамби.
За всієї своєї нібито композиційної статичності роботи художника багатолінійні, поліфонічні. Це досягається завдяки глибині й градації синьої барви, що на емоційному рівні урівноважує пристрасть із медитативним відстороненням.
«Поворотна мить» Олега Філя – це авторська точка відліку в розмитій системі візуальних координат, спрямованих в ірреальність.

Галерея «АВС-арт»Картини Олега Філя пронизані одухотвореністю поета і, водночас, іронічним відстороненням філософа-стоїка. І в кожній – життєрадісність пензля. І в кожній – мука торування місця для невловимого і напівзабутого. І в кожній – борсання у млі невизначеності й, водночас, легкість повернення та впізнавання.
Нехтуючи позірною красивістю, мистець прагне висловлюватися чесно й безкомпромісно. Можливо, іноді занадто прямолінійно, а іноді наївно, але щиро й професійно він творить світ, укорінений у традицію, але зітканий із вібрацій сучасності. І вітальність живопису художника підштовхує глядача до «іншого», несуєтного споглядання.
А сам художник дивиться на нас гостро й чіпко, і цей погляд ніби осяяний світлом його душі.

Петро Бевза,
мистець
 

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Харакоз Володимир Вікторович Харакоз Володимир Вікторович
Володимир Харакоз народився 1949 року. Закінчив Естонський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України (1992). Працює як живописець і графік.