AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки

Костянтин Чернявський. Живопис

20  лютого - 14 березня 2024

«Після 24 лютого, коли росія напала на Україну, для всіх нас життя змінилося на До та Після. росія принесла на нашу землю смерть, руйнування, біль та сльози. Маріуполь, Харків, Чернігів, Миколаїв, Київ, Ірпінь, Буча, Тростянець, Суми, Охтирка, Донбас, Луганщина, окупований Херсон, Запорізька область… Це далеко не повний перелік міст, містечок та сіл, де ллється кров мирних мешканців, де російські нелюди вбивають, ґвалтують мирних жителів, жінок, дітей та навіть немовлят. Станом на сьогодні в Україні немає безпечних місць, адже ракетні обстріли росія здійснює по всій території. Вбито та закатовано десятки тисяч мирних людей. Значна кількість стали вимушеними переселенцями, майже три мільйони жінок і дітей виїхали з України…» Це уривок із нотаток Костянтина Чернявського, спогадів свідка нашої трагедії, побаченої очима художника.

Микола Канєвський, Катерина Прудка. Живопис, графіка, скульптура

 6 - 14 лютого 2024

Грецька культура була й є джерелом натхнення для багатьох творчих особистостей, зокрема для художників і письменників. Коли ж мистецький шлях передається у спадок від батька до доньки, а творчість класика новогрецької літератури перекладено видатною українською науковицею й знаним поетом, можемо засвідчити вишуканий культурний позачасовий діалог зі спільною темою. Цей діалог увиразнюється в просторі галереї «АВС-арт».

Групова виставка «Срібне сяйво зими»

16 січня - 2 лютого 2024

Пухнаста чи ледь забілена, сувора чи лагідна, – зима для нас завжди передусім святково-святочна. Хтось милується інеєм, що перетворює краєвид на казкове видиво. Хтось медитує під неспішний лет сніжинок. Із нетерпінням чекає, аби бухнутись у найпишнішу кучугуру, й лаштує ковзани. Готує подарунки. Іде до церквиці чи храму – по дари небесні. Й виглядає зорю, що першою зійде на Святвечір. Галерея «АВС-арт» долучається до цієї настроєвості тематичною виставкою живопису й графіки. Традиційно в нашій колекції – класичне та сучасне українське мистецтво, представлене різними поколіннями, школами й напрямками.

Ольга Кравченко. Живопис

 19 грудня 2023 - 10 січня 2024

…Коли вибрана натура, а Ольга Кравченко працює тільки з натурою. Коли вибрано ракурс, а вона вміє знайти його такий несподіваний, що вас це зачудує. І зроблено начерк. Починається кропіткий довготривалий сакральний процес медитації на колір. Тож її стилістична наївність тільки на позір видається такою легкою, й це далеко не вислід її імпресій. Цими роботами зі звичними нам темами, мотивами, а головне найулюбленішими персонажами художниці – квітами – в усьому різноманітті від святої простоти до найвигадливіших форм, у затятій енергії цвітіння як одній із висот форм буття, стверджується тривкість і вічна тривалість нашого українського життя.

Наталія Герасименко. Живопис

28 листопада - 15 грудня 2023

В образній системі Наталії Герасименко не відчувається конфлікту, ба більше – трагедійности в його розв’язанні, позаяк немає антипода. Головні персонажі – це світлі, осяяні сонцем люди, святі й ангели, котрі виображують простір гармонії, внутрішньої свободи. Вони разом творять метафору надії, щастя. Надія вкриває жовтою цятою вершину «Місячної гори»; чистою білою лінією значить абриси світлих людей у картині «Воїни»; сакральною блакиттю ширяє «Містом світлих відображень», оповиваючи шпиль архітектурної споруди. «Гарячим вітром» переводить нас «Мостами» в інший світ – світ переможного добра, людяности й милосердя.

Андрій Чебикін. Графіка

26 жовтня - 24 листопада 2023

Вільна, не закута у певні схеми графіка Андрія Чебикіна нагадує 1950-ті роки: гру ліній у рисунках Анрі Матісса, пульсуючу енергію ліній Пабло Пікассо, котрі на початку століття знайшли нову мистецьку мову, де перо й лінія дозволяли виразити одномоментно, без повтору чи повернення, екзистенцію, адекватність жесту внутрішньому імпульсу. В цьому і спорідненість його творчості з високими зразками ХХ століття. Лаконізм і виразність образів досягається ощадливим вибором форм, якими мистець оперує: автор не вводить тон, а тільки лінію – видовжену, рвану, цятковану…

Групова виставка «Осінній день»

3 - 14 жовтня 2023

Мистецький осінній день у галереї «АВС-арт» – це соковиті натюрморти Бориса Буряка, Марини Рибачук, Віктора Чурсіна. Карпатські краєвиди Андрія Коцки, Володимира Патика, Гаврила Глюка. Міські пейзажі Михайла Демцю й Петра Сипняка. Жанрові сцени Сергія Гнойового та Юрія Вінтаєва. Декоративні композиції Володимира Лемзякова. Поетичні образи Сергія Григор’єва, Віктора Зарецького й ще безліч авторських візій класиків і сучасників українського образотворення.


Виставки Фоторепортаж

Афіша

«ЗЕМЛЯ – NOT FOR SALE»20 лютого 2024

В експозиційному просторі галереї «АВС-арт» твори Костянтина Чернявського «Чернігів в огні», «Маріуполь – наш форпост», «Кров мого Азова», «Кривий Ріг – нескорений. Сталеве серце України», «Евакопоїзд. Останній…» та інші утворюють потужну візію цілісності й непорушності нашої землі. Вона – не продається. Вона – безцінна. Вона – українська.

Митці

Майданець Леся Майданець Леся
Майданець Олена Леонідівна (Леся Майданець, Леся Майданець-Саєнко) народилася 1969 року в Києві. Художник декоративного мистецтва, магістр живопису, кандидат мистецтвознавства, доцент. Член НСХУ (1992), Європейської текстильної асоціації (1995).