AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Володимир Колесников. Малярство, графіка

Володимир Колесников. Малярство, графіка

3 - 20 листопада 2020

У своїх живописних творах – пейзажах, натюрмортах, сюжетних композиціях – Володимирові Колесникову вдається об’єднати станкове й монументально-декоративне начала. Створюється враження, що більшість робіт мистця – це не просто картини, а вітражі, де він майстерно використовує такі засоби, як лінія, колір, а головне – світло, що надає роботам неповторного авторського звучання.

Одна з головних «родзинок» або й навіть підтекст творів Володимира Колесникова – введення в композицію прихованих й іноді завуальованих оголених жіночих торсів, які плавно вписані в елементи пейзажу, а часом прочитуються і в натюрмортах. Ці образи красунь так тонко й майстерно вирішуються засобами образотворчої пластики, що не завжди виступають основною сюжетною лінією картин, а підкреслюють красу природи, передану художником. Краса і пластика ню, справжнє «жіноче начало» гармонійно поєднується з пейзажною лірикою – гори, море, відблиски на воді, зворушливі квіти, ароматні фрукти, сонце, місяць...
Костянтин Чернявський,
кандидат мистецтвознавства

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Ясенєв Олег Oleg Jasenev
Народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980-1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984-1992). Закінчив аспірантуру НАОМА.