AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Михайло Поживанов. Малярство

Михайло Поживанов. Малярство

 2 серпня - 2 вересня 2022

…Хоч би як швидко вдалося очистити нашу землю від слідів окупантів та відновити наші міста й села, рани на серці зцілити складніше, ніж заново побудувати дім. Інколи їх неможливо зцілити зовсім.

І все-таки життя триватиме. Так, ми станемо інакшими. Майже напевно – суворішими. Так, ми станемо мудрішими. Ми вже зараз – за кілька місяців війни – подорослішали на кілька поколінь. Шкода лише, що не буде шансу прожити життя ще раз, із нашою «новою» мудрістю. Для когось воно обірвалося вже, для когось назавжди буде сповнене скорботи.
Але мусимо БУТИ на зло ворогам і на благо самим собі. Мусимо думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям. 
Для мене «розчинити» емоції й почуття можна у власній творчості, працюючи над живописним полотном. Мистецтво дає можливість урівноважити душу, активізувати підсвідомість, створити світ своїх творчих образів. Через живопис долучаєшся до вічності, бо саме на полотні колір безконечний. За допомогою безмежного кольору трансформуєш думки і спогади, твориш нове бачення світу, наповненого глибинними сенсами. Й руїнні перехрестя стають шляхами світла.
Михайло Поживанов

Афіша

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.

Митці

Антип Петро Антип Петро
Народився 4 квітня 1959 р. у м. Горлівці Донецької області. У 1980-1984 рр. навчався в Пензенському художньому училищі ім. К.Савицького на відділенні скульптури. Паралельно вивчав живопис і графіку. 1982-1986 рр. – продовжував навчання в художніх майстернях В.Цоя та О.Бема. Із 1986 р. працював скульптором у Донецькому художньому комбінаті.