AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Рай, який став до нас ближчим

Рай, який став до нас ближчим

11 травня 2010

Євген Лещенко

«
»

Недарма Євген Лещенко визначає свою творчість як «Paradise art», тобто «райське мистецтво». В тому, що рай на землі можливий, мали нагоду переконатися гості на відкритті персональної виставки мистця, котра стала подвійним подарунком: для ока й для душі глядачів та для самого майстра, котрий тими днями відзначав свій День народження.
Євген Лещенко привіз до Києва роботи різних років, як давніші, так і зовсім свіжі, але об’єднувало їх своєрідне бачення художником світу. У цьому світі для Лещенка немає місця деструкції, негативу чи депресії, він сповнений буяння кольорів, які утверджують єдність та гармонію всіх елементів природи: від найменшої комашки до людини, від билинки до кручі.
Гості презентації були справді подивовані тим, як художнику вдається дотримуватися чистої лінії наївного сприйняття довкілля, особливо сьогодні, коли сучасні реалії постають у світлі негації та «чорнухи». Але виявляється – світ дійсно прекрасний, особливо коли він починається з рівноваги у власній душі.

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Ярова Наталія Степанівна Ярова Наталія Степанівна
Наталія Ярова народилася 1947 р. в м. Ялта. Закінчила факультет прикладного мистецтва Московської текстильної академії (1968-1973). Викладачі – Е.Зернова, Г.Манізер, О.Дубінчик. Член НСХУ (1982). Працює в галузі живопису та графіки. Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Франції, Польщі, Сербії, Хорватії. Живе і працює в Києві.