AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Донецький степ зібрав киян

Донецький степ зібрав киян

22 червня 2010

Олексій Поляков

«
»

Народний художник України Олексій Поляков уже багато років працює на пленерах. Він залюблений у степові простори Донеччини та в хортицьку козацьку вольницю. Тож і роботи майстра пройняті духом безкрайніх, нагрітих сонцем, полів, в них проступає безмежне небо – чи світле, глибоко-блакитне, чи насуплене, затягнуте кошлатими хмарами.
Чи не головне в пейзажах майстра – настрій, стан природи, поліфонія кольорів, котрі дарують глядачеві відчуття співпричетності до мінливого довкілля. Тож на відкритті персональної виставки Олексію Полякову вдалося створити особливу атмосферу, коли, здавалося, можна насправді увійти в краєвиди майстра й відчути подих степового вітру чи почути плескіт води.
Як зазначив мистець: «Я фундаментально займаюся цими двома темами, це для мене дуже близьке й зрозуміле, тому що степ і хортицьке небо – в одному діапазоні. Мені треба бути серед оцього середовища, серед природи, на повітрі, бо мистецький досвід базується на натуральній праці, на пленері».

 

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Журавель Микола Микола Журавель
Народився 1960 року в Магнітогорську, Росія. Закінчив Кримське художне училище ім. Самокиша, Київський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України та мистецького об’єднання «БЖ-арт». Живе та працює в Києві.