AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Мольфарство в галереї «АВС-арт»

Мольфарство в галереї «АВС-арт»

Melodija_Karpat

8 - 27 лютого 2011

Сила мольфара – у його словах. Сила художника Ігоря Мельничука – у кольорах його живопису. Чаклуючи кольором, митець створює експресивні, насичені барвами полотна, що притягують глядача магією природної енергетики.
Експансивний, іноді парадоксальний колорит, рельєфна фактурність декоративних площин, які Ігор Мельничук перетворює на нову естетичну реальність, характеризують його індивідуальну манеру та неповторну стилістику його робіт.
Художник надає перевагу великому формату, «кидаючи» на полотно «кілограми» фарби, парадоксально змішуючи кольори. Хаотична маса фарб створює поверхню, що більше скидається на рельєф, аніж на живопис. І все це, зрештою, за задумом митця і несподівано для глядача, набуває гармонії й перетворюється на світ, такий не схожий на реальний і водночас такий фактурний, предметний, справжній і людяний.
Широкий, динамічний, лінійний мазок ліпить форму, об'єм, структуру предметів у натюрмортах Ігоря Мельничука. У них досить вражаюча емоційна сила колориту, хоча художник і не нав'язував натурі нічого їй не властивого, а тільки перебільшував ефекти гармоній і контрастів.
У портретній творчості митець використовує пейзажні мотиви. Його цікавить, насамперед, не єдність людини з природою, а їхній внутрішній контраст. Він зумів поєднати у своїх творах суб'єктивну загостреність переживань із палкою увагою до довкілля, знайшовши свою дорогу в мистецтві, що йде від джерел народної традиції. На цьому твердому ґрунті й формувалися цілісні й самобутні риси особистості художника, виробився його індивідуальний стиль.
Про творчість Ігоря Мельничука, безумовно, будуть сперечатися – він нікого не залишає байдужим. Та беззаперечне сьогодні одне – його потужний творчий потенціал і яскравий талант.

Про автора
Народився 17 травня 1969 року в с. Коцюбинчики Чортківського р-ну Тернопільської області.
У 1985-1991 роках навчався в Косівському технікумі народних художніх промислів ім. В.Касіяна. 1991-1996 рр. – навчання в НАОМА (викладач – професор В.Забашта). 1996-1999 рр. – навчання в асистентурі, стажування НАОМА (у професора В.Гуріна).
Із 1999 року – викладач кафедри живопису і композиції НАОМА. У 2003 році став старшим викладачем кафедри живопису і композиції НАОМА.
Заслужений художник України.

Запрошуємо вас на відкриття виставки 8 лютого о 18:00.

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Григор’єв Сергій Олексійович Григор’єв Сергій Олексійович
(22.06 (05.07).1910, м. Луганськ – 09.04.1988, м. Київ) – український живописець. Народний художник СРСР (1974), дійсний член Академії мистецтв СРСР (1958).