AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Починаємо з експресивних парадоксів

Починаємо з експресивних парадоксів

27 листопада 2009

Сергій Савченко

«
»

Наприкінці листопада, в переддвір’ї зими, наша галерея зробила перший крок українськими мистецькими теренами – відкрилася персональна виставка Сергія Савченка, одеського нонконформіста з творчого об’єднання «Мамай», що ніби наповнила приміщення галереї південним світлом.
Абстракції Сергія Савченка справді парадоксальні: дивовижним чином йому вдається компонувати колір і форму, об’єднані світлоносністю, з яких народжуються символічні структури, які з одного боку, апелюють до сприйняття на рівні логіки, раціо, а з іншого – на рівні серця, емоціо.
Як зазначив Сергій Савченко: «Світло, як у намисто, зв’язує кожний план, який воно пронизує. Колір у формотворчості є необхідною домінантною частиною як енергоносій світла. Акт творчості має ритуальний характер, об’єднуючий все в єдину цілісність».
Ця виставка дала можливість увійти глядачам у той емоційний простір, де вирують чисті тонкі енергії й де мистецтво проявляється як відбиток чи проявлений слід високої ідеї.

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.