AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша

«ДО І ПІСЛЯ»28 березня 2023

«До і після» – виставка-ретроспекція, що об’єднує графічні роботи Наталії Кохаль і Ганни Цариковської різних років. Війна розділила наш часопростір і світовідчуття, наше життя на «до» і «після», й це не могло не відобразитися в мистецтві. Проте краса, попри вразливість і ефемерність, незнищенна, про що свідчить тисячолітня історія нашої культури, як і роботи сучасних художниць.

«МИРНОПІЛЛЯ»01 березня 2023

У час, коли наші мирні поля перетворюються на марсові, коли збройна експансія незворотно змінює ландшафти, ми втрачаємо лик наших прекрасних теренів. Але краєвиди, перенесені з уяви чи дійсності та зафіксовані рукою майстра, не підвладні руйнуванню. В експозиції – Віктор Ковтун, Роман Яців, Олексій Литвиненко, Любомир Медвідь, Микола Шимчук, Борис Коган, Марія Примаченко, Сергій Гнойовий, Федір Манайло, Леопольд Левицький, Золтан Мичка, Сергій Шишко, Гаврило Глюк та інші майстри образотворення.

«ЖИВА ВОДА»24 січня 2023

Наснажившись хрещенськими водами, ми розпочинаємо новий мистецький рік груповою виставкою «Жива вода», де представлені роботи класиків і сучасників українського образотворення. Це Віктор Зарецький, Микола Глущенко, Василь Габда, Сергій Григор’єв, Федір Манайло, Антон Кашшай, Юрій Вінтаєв, Петро Сипняк, Феодосій Гуменюк, Петро Бевза, Роман Романишин, Анатолій Фурлет, Роман Опалинський, Олександр Сердюк та інші майстри живопису й графіки.

«І БУДЕ СВІТЛО»22 листопада 2022

В експозиції – Любомир Медвідь, Олег Ясенєв, Ольга Морозова, Андрій Гуренко, Олексій Малих, Орест Скоп, Валерій Шкарупа, Юрій Чаришніков, Іван Марчук, Григорій Волков, Вартан Маркар’ян, Алла Волобуєва, Петро Сипняк, Віктор Зарецький, Микола Мазур та інші майстри образотворення.

ОДЕСЬКЕ МИСТЕЦТВО В КОЛЕКЦІЇ МИХАЙЛА ПОЖИВАНОВА11 жовтня 2022

Галерея «АВС-арт» ексклюзивно експонує у своєму просторі добірку мистецтва з колекції Михайла Поживанова, що візуалізується живописом і графікою неповторних майстрів Одещини, кожен із яких має виразний характер творчості. В експозиції – Валентин Алтанець, Альбін Гавдзинський, Василь Сад, Сергій Савченко, Адольф Лоза, Андрій Антонюк, Володимир Цюпко, Микола Прокопенко, Сергій Кириченко, Олександр Ройтбурд, Геннадій Верещагін та інші класики й сучасники українського образотворення.

ХАРБАРБОНД. «ЗНАК МАРІУПОЛЯ»13 вересня 2022

Маріупольські художники Володимир Харакоз, Сергій Бараннік та Олександр Бондаренко ще кілька років тому, до початку повномасштабного вторгнення РФ на наші терени, започаткували проєкт «Культура та мистецтво єднають країну», до якого їх спонукали події в Маріуполі 2014-2015 рр. Нині ж війна розкидала їх по всій Україні: Володимир Харакоз – на Сумщині, Сергій Бараннік – на Закарпатті, Олександр Бондаренко – у Дніпрі.

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.


Митці

Бевза Петро Бевза Петро
Народився 1 січня 1963 року. Живе і працює у Вишневому та в Києві. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1990 року – член Національної спілки художників України.