AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша

«МЕДИТАЦІЯ СВІТЛОМ»09 лютого 2016

Для відомого київського художника Олега Ясенєва світло – передусім першофеномен цього світу, що об’єднує в собі все суще; принцип пізнання; сутність прекрасного. Із часом дедалі більше віддаляючись у творчості від фігуративу, він віддає перевагу абстрактному монохромному письму; філософські розмисли вивільняють шлях живописній медитації. «Медитація світлом» – нова серія робіт мистця, котра, здається, постала подібно вишуканому ієрогліфу з-під пензля східного майстра каліграфії: спонтанно, легко, на одному диханні, але при максимальній зосередженості та концентрації внутрішньої енергії.

«ЛЮБОВ ЗЕМНА Й НЕБЕСНА»

19 січня 2016

Виставка Ярослава Ясенєва «Любов земна й небесна» в галереї «АВС-арт» засвідчує талановитого художника, творчість якого спрямована на пошук філософських смислів. За сучасною зображальною формою криється прагнення збагнути таїну буття. Хоч би яким було земне (профанне) тяжіння, людина прагне висот (сакрального), і любов та мистецтво в цьому разі співмірні космосу.

«СРІБНЕ СЯЙВО ЗИМИ»15 грудня 2015

У срібному сяйві зими – живопис Антона Кашшая, Адальберта Борецького, Сергія Григор’єва, Віктора Зарецького, Івана Марчука, Володимира Патика, Віктора Ковтуна, Сергія Гнойового, Олега Ясенєва, Сергія Савченка; графіка Стефанії Гебус-Баранецької, Богдана Пікулицького, Ореста Гнатіва, Надії Каплиш, Миколи Гроха й інших непересічних художників, роботи котрих формують згармонізований артистичний простір експозиції.

«TERRA COSACCORUM»

 

                                                                                                                                           17 листопада 2015

Terra Cosaccorum – Козацька земля – під такою латинською назвою були знані колись у Європі українські терени. Й ми, нащадки козацького роду, – усвідомлюємо це чи ні – черпаємо сили на думку й чин із нерозривного зв’язку з предками, традиціями, історією. Козацька земля – звучить гордо. Це сформовані світоглядно-філософські засади славного лицарства. Козацька земля живить і надихає відомого скульптора, графіка, письменника, майстра кобзарського цеху й співзасновника об’єднання «Нова Січ» Руслана Найду.

«КАВ’ЯРНІ Й КВІТИ»27 жовтня 2015

Кав’ярні й квіти – ці дві теми Ольга Кравченко обрала для своєї персональної виставки в галереї «АВС-арт». Камерний затишок зображеного наче запрошує глядача зайти на філіжанку кави, неквапно насолоджуватися простотою й вишуканістю флористичних мотивів. І – гортати сторінки художнього альбому авторки «Зачарована кольором», презентація якого відбудеться на вернісажі.

«МОТИВИ» 29 вересня 2015

Ексклюзивно для своєї персональної виставки в галереї «АВС-арт» Петро Сипняк добрав нові живописні полотна 2014-2015 років, що представляють його улюблені жанрові мотиви. Це пейзажі, диференційовані на «чисті», сільські й урбаністичні. Натюрморти, що віддзеркалюють поетичну сконцентрованість автора в найменших нюансах. Побутові сцени й романтична «чумацька» лінія, котру мистецтвознавці означили як виключно сипняківську.

«ХАРБАРБОНД» 08 вересня 2015

Для представників маріупольського об’єднання художників «ХарБарБонд» – Володимира Харакоза, Сергія Баранніка та Олександра Бондаренка – абстракціонізм став засобом творчої й емоційної емансипації від усталених художніх традицій та обмежень мистецької провінції. Звільненням від гегемонії змісту й ілюзорності образів реалістичного живопису. Свободою бути самими собою всупереч загальноприйнятим правилам суспільства, що живе в умовах арт-периферії. У своїй творчості маріупольцям вдається абстрагуватися від непривабливої дійсності. Останнім же часом – і від жахіть неоголошеної російсько-української війни, що вже понад рік тримає їхнє рідне місто в нескінченній облозі...


Митці

Яців Роман Яців Роман
Народився 26 серпня 1956 р. у м. Ходорів на Львівщині. Художник, історик і теоретик мистецтва, організатор науково-творчих проектів, педагог. Закінчив відділ проектування інтер’єру і меблів Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (тепер – ЛНАМ; 1978).