AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша

«І БУДЕ СВІТЛО»22 листопада 2022

В експозиції – Любомир Медвідь, Олег Ясенєв, Ольга Морозова, Андрій Гуренко, Олексій Малих, Орест Скоп, Валерій Шкарупа, Юрій Чаришніков, Іван Марчук, Григорій Волков, Вартан Маркар’ян, Алла Волобуєва, Петро Сипняк, Віктор Зарецький, Микола Мазур та інші майстри образотворення.

ОДЕСЬКЕ МИСТЕЦТВО В КОЛЕКЦІЇ МИХАЙЛА ПОЖИВАНОВА11 жовтня 2022

Галерея «АВС-арт» ексклюзивно експонує у своєму просторі добірку мистецтва з колекції Михайла Поживанова, що візуалізується живописом і графікою неповторних майстрів Одещини, кожен із яких має виразний характер творчості. В експозиції – Валентин Алтанець, Альбін Гавдзинський, Василь Сад, Сергій Савченко, Адольф Лоза, Андрій Антонюк, Володимир Цюпко, Микола Прокопенко, Сергій Кириченко, Олександр Ройтбурд, Геннадій Верещагін та інші класики й сучасники українського образотворення.

ХАРБАРБОНД. «ЗНАК МАРІУПОЛЯ»13 вересня 2022

Маріупольські художники Володимир Харакоз, Сергій Бараннік та Олександр Бондаренко ще кілька років тому, до початку повномасштабного вторгнення РФ на наші терени, започаткували проєкт «Культура та мистецтво єднають країну», до якого їх спонукали події в Маріуполі 2014-2015 рр. Нині ж війна розкидала їх по всій Україні: Володимир Харакоз – на Сумщині, Сергій Бараннік – на Закарпатті, Олександр Бондаренко – у Дніпрі.

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.

«ЗВИТЯЖНІ»05 липня 2022

Ідея цієї виставки народилася під час наших мистецьких розмислів і чину в умовах воєнного стану. Що робить нас, українців, стійкими, сильними, незламними, нескореними, незборимими перед лютою й нелюдською навалою ворога? І з цього смислового поля виокремилося й повело за собою, наче дороговказ, означення – звитяжні.

«ПЕРЕНОСИТИ МІСЯЦЬ, ПЕРЕКОЧУВАТИ СОНЦЕ»07 червня 2022

Персональна виставка Анатолія Фурлета «Переносити місяць, перекочувати сонце» представляє в київському мистецькому просторі нові живописні й графічні твори відомого буковинського художника. Впізнаваний авторський стиль Анатолія Фурлета, що характеризується міфопоетичним світовідчуттям і особливою кодово-знаковою архаїчною символікою, надає глядачам можливість зануритися в пласти української праісторії, відчути інспіруючі джерела образів, увиразнених у доробку майстра.

«ПРОСТО НЕБА» 08 лютого 2022

У якому б просторі Марина Рибачук не представляла свої роботи, – скрізь вони оживлюють його, додають сонячності й повітряності, немов переносячи глядача просто неба – у відкритий обшир без меж, наповнений природними барвами й порухами, що по-особливому вловлюється гострим оком і тонким душевним чуттям.


Митці

Бевза Петро Бевза Петро
Народився 1 січня 1963 року. Живе і працює у Вишневому та в Києві. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1990 року – член Національної спілки художників України.